League of Legend for fun

Nieoficjalne forum o League of Legend

#1 2012-02-08 15:41:34

 GuSic

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-02-08
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Polecanka by GuSic

Znam wiele znakomitych gier i wiele klasyków takich jak np. Max Payne, Gothic. Lecz moim oczkiem w głowie tego roku i pozycją główną jest oczywiście Battlefield 3 (na konsole) ; Guild Wars (świetna gra, zjadacz czasu potworny) ; Guitar Hero (wspaniała gra dla kolegów/koleżanek z rl, aby razem spędzić nudną jesień). To tak naprawdę wszystko, moja mała TOP 3 ( w której pomijam LoL'a )

Offline

 

#2 2013-12-27 15:49:42

jakumix11

Feeder

Zarejestrowany: 2013-12-27
Posty: 2
Punktów :   

Re: Polecanka by GuSic

Jak? Gdzie? Kiedy? W jaki sposób? A więc tak. Jak? To proste, wchodzimy na stronę http://signup.leagueoflegends.com/?ref= … 1433398064 i się logujemy. Wchodzimy w "My Account" w prawym górnym rogu następnie "Refer a Friends and View Status". Kiedy już dojdziemy do tego punktu mamy przez sobą link, który będzie naszą przepustką do RP'kówi. Teraz następuje żmudna praca, otóż kopiujemy link i otwieramy go. Wyskakuje nam okienko rejestracji - rejestrujemy się. Kiedy już to wykonamy otwieramy naszego LoL'a i zaczynamy tam grę. Proponuję zacząć od Treningu Bojowego za którego dostajemy 3 lvl i 500 PZ. Później radzę grać tylko na boty z SI, gdyż:
- 100% Wygrana w 20-35 minut
- Nie trzeba męczyć się na normalach po 50 minut gry za które dostajemy tyle samo PD jak za boty
Należy tak grać na boty do 5,5 lvl'a ( kiedy wbijemy 5 lvl to albo nam nie zaliczy albo zaliczy po długim odstępie czasu ). Mamy pierwszego referala? Gratuluję! Należy teraz powtórzyć tę czynność 10 razy ( tak, wiem... jest to nudne ale cóż zrobić? lepiej się pomęczyć trochę niż wydać 20 zł na grę, czyż nie? ). Ah! Zapomniałem o jednym, za każdego ukończonego referala ( zaproszone konto ) otrzymujemy IP i PD boost'a ( x2 więcej IP i PD ). Jak je odebrać? To bardzo proste! Wchodzimy na stronę LoL'a i znowu "My Account" i "Refer a Friends and View Status", jedziemy na sam dół strony i mamy tabelkę, klikamy ostatnią rubryczkę ( Rewards Earned ) i tam mamy IP Boost i pod spodem pisze "Click to Redeem", klikamy na to i na naszym głównym koncie pojawia się boost.

Offline

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bmwe 46 odpowietrzanie układu chłodzenia imievdla smoka polecenia ubuntu kopiowanie łzawiące oczy u spaniela www.chidorigame.pun.pl