GuSic - 2012-02-09 16:06:10

Jak? Gdzie? Kiedy? W jaki sposób? A więc tak. Jak? To proste, wchodzimy na stronę http://eune.leagueoflegends.com i się logujemy. Wchodzimy w "My Account" w prawym górnym rogu następnie "Refer a Friends and View Status". Kiedy już dojdziemy do tego punktu mamy przez sobą link, który będzie naszą przepustką do RP'kówi. Teraz następuje żmudna praca, otóż kopiujemy link i otwieramy go. Wyskakuje nam okienko rejestracji - rejestrujemy się. Kiedy już to wykonamy otwieramy naszego LoL'a i zaczynamy tam grę. Proponuję zacząć od Treningu Bojowego za którego dostajemy 3 lvl i 500 PZ. Później radzę grać tylko na boty z SI, gdyż:
- 100% Wygrana w 20-35 minut
- Nie trzeba męczyć się na normalach po 50 minut gry za które dostajemy tyle samo PD jak za boty
Należy tak grać na boty do 5,5 lvl'a ( kiedy wbijemy 5 lvl to albo nam nie zaliczy albo zaliczy po długim odstępie czasu ). Mamy pierwszego referala? Gratuluję! Należy teraz powtórzyć tę czynność 10 razy ( tak, wiem... jest to nudne ale cóż zrobić? lepiej się pomęczyć trochę niż wydać 20 zł na grę, czyż nie? ). Ah! Zapomniałem o jednym, za każdego ukończonego referala ( zaproszone konto ) otrzymujemy IP i PD boost'a ( x2 więcej IP i PD ). Jak je odebrać? To bardzo proste! Wchodzimy na stronę LoL'a i znowu "My Account" i "Refer a Friends and View Status", jedziemy na sam dół strony i mamy tabelkę, klikamy ostatnią rubryczkę ( Rewards Earned ) i tam mamy IP Boost i pod spodem pisze "Click to Redeem", klikamy na to i na naszym głównym koncie pojawia się boost.

gimnazja plastyczne w warszawie obliczanie dawek lekoww zadania imievdla smoka zlodziej najczęstsze respy margonem rodzaje tortur na genitaliach